[google8b6491993e334887.html]
ممکن است نمایش درستی از سایت در مرورگر شما نشان داده نشود. لطفا مجددا با یک مرورگر محبوب سعی نمایید.
فامور در گوگل اينترنت

به اضافه ساختمان هوشمند و خانه هوشمند

فهرست مطلب

ساختمان هوشمند، آنچه ذهن ما را به خود مشغول می کند!!!!

در خارج از منزل گهگاهی ممکن است نگران برخی از رویدادهای داخل خانه شویم و این این نگرانی ها نیز ممکن است بعد از خروج از محل کار و پارکینگ خودرو و اداره و ساختمان مسکونی و هتل محل اقامت و در کل فضاهایی که ما در آن تردد داریم، نیز باشد.

آیا چراغ ها روشنایی مطلوبی را دارند ؟ خاموش هستند؟ آیا نور کافی برای امنیت خودرو در محل پارک هست؟ آیا پنجره های شرکت یا محل کار و ساختمان مسکونی را بسته ام؟ فرزندان ما الان مشغول چه کاری هستند؟
اینجاست که آروز می کنیم، ای کاش: راهی برای داشتن اطلاعات کافی از اوضاع اطرافمان داشتیم!!!
خانه هوشمند یا قدری وسیع تر ساختمان هوشمند ما می تواند مشکل گشای کارهای ما باشد، حال چگونه؟
با سر زدن به پنل کنترل آنلاین می‌توانید از شر همه این نگرانی‌ها در امان ماند، امروزه تلفن همراه و انواع گجت های کوچک و بزرگ امکان برقراری ارتباط با اینتر نت را در هر نقطه ای که ما بخواهیم به ما می دهد. راه حل خانه هوشمند و ساختمان هوشمند ارتباط تمام تجهیزات خانه، ساختمان، هتل، مراکز تجاری و اداری را به یکدیگر و به شما می دهد.

 


چند تاچ تا اوج هیجان لذت، یک تاچ برای آرامش و استراحت

 

داخل خانه که شدیم، سیستم امنیتی هوشمند از کار پر مشغله خود کمی فاصله می گیرد و هماهنگی لازم را با سایر تجهیزات خانه هوشمند و ساختمان هوشمند انجام می دهد همه چیز برای رفاه بیشتر از حالت آماده به کا ر منتظر یک تاچ شما هستند، ساختمان هوشمند و خانه هوشمند سناریو های از پیش تعریف شده را همراه با پخش موسیقی به نمایش می گذارد، شما مطمئن هستید که پرده ها در خواب نیستند و به محل مورد تنظیم شما رفته اند و چراغ ها هماهنگ به شما نگاه می کنند، سکوت همه فضایی است که ما آن را سناریو آرامش می گوییم، اما کمی بعد زمان میهمانی است و تجهیزات هوشمند ساختمان روز و شب را می فهمند و ساعات شلوغی را بازیگری لومن و لوکس دیده اند آنها همان تنظیم کننده چراغها برای میهمانی با شکوه شما هستند. حالا حرکت سناریوهای قابل تنظیم و اجرا از روی گجت های متفاوت، چند تاچ شما را برای خلق سناریوی میهمانی ساختمان هوشمند و خانه هوشمند نیاز دارند. مدل شام ، ناهار ، موسیقی ، سینما و ... .
وسایل و تجهیزاتی که با برق کار می‌کنند، به شبکه خانه هوشمند وصل هستند و تحت فرمان شما قرار دارند. از طریق ریموت کنترل، صوت، کامپیوتر، موبایل، تبلت و… می‌توانید همه چیز را کنترل کنید.

آنچه بیش از همه در خانه هوشمند و ساختمان هوشمند مورد استفاده قرار می‌گیرد مدیریت روشنایی‌ها، گرمایش و سرمایش، امنیت خانه و سینمای خانگی است. خانه هوشمند خانه ایست که آسایش، امنیت، و بهینه سازی مصرف انرژی را برای ساکنین به ارمغان می‌آورد.

 


 

روشنایی ساختمان هوشمند و خانه هوشمند

با ورود شما به ساختمان هوشمند و خانه هوشمند چراغهای راهرو ها، لابی و پارکینگ و فضاهای مشاع به صورت اتوماتیک و هوشمندانه از حالت کم نور یا خاموش، روشن می شوند و شما نیاز به زدن کلیدی ندارید. واما بعد که شما نیستید منطق حکم می کند که چراغ ها را براساس زمان تعیین شده و یا عدم حضور شما به حالت کم نور و یا خاموش در آورند.

 


 

چه کسی کلید سبز من را دزدید!!

اتفاق مهمی افتاده و شما سریعا در حال ترک منزل هستید و زمان زیادی برای کنترل کردن همه وسایل خانه هوشمند و ساختمان هوشمند خود را ندارید (عجله کن، دیر شد! هواپیما پرید!!!!)، اینجاست که شما با زدن یک کلید سناریوی سبز، تمام روشنایی‌ها و تجهیزات غیر ضروری خاموش می کنید. و با خیال راحت در سفر هستید، اما حقیقت به اینجا ختم نمی شود ساختمان هوشمند و خانه هوشمند برای شما برنامه های مهمی دارد.

من در خانه مشغول کار هستم، لطفا مزاحم نشوید!!!

سناریوی شبیه ساز حضور، با روشن و خاموش شدن روشنایی‌ها بطور تصادفی و منطقی حضور شما را در منزل شبیه سازی کرده و ساختمان هوشمند و خانه هوشمند شما از دست سارقان در امان نگه میدارد.
شدت روشنایی و رنگ نور چراغها مطابق فضا و سلیقه شما تغییر میکند و با احساسات شما همراه می‌شود. تمامی کارهای ساختمان هوشمند و خانه هوشمند را شما از طریق ریموت کنترل، کلیدهای هوشمند، گوشی موبایل و تبلت می توانید کنترل کنید. همه این ویژگیها و فراتر از آن در یک خانه هوشمند به واقعیت تبدیل می شود.

HVAC در خانه هوشمند، چه کار می کند!

در خانه هوشمند و ساختمان هوشمند، کنترل دمای هوشمند در اراده شما است. تجهیزات سرمایش، گرمایش و تهویه مطبوع خانه خود را وقتی در اتومبیل خود در حال برگشت به خانه هستید و یا وقتی بر روی مبل خانه خود لم داده اید، به میزان دلخواه تنظیم کنید. به سفر می‌روید، خانه هوشمند دما را طوری کنترل می‌کند که گیاهان منزل شما یخ نزنند و یا از گرمای بیش از حد پژمرده نشوند. اگر در حین ترک منزل فراموش کردید که تجهیزات HVAC را خاموش کنید، خانه هوشمند تجهیزات را مدیریت کرده و هزینه‌های انرژی شما را به میزان چشمگیری کاهش می‌دهد.

بازی زیبای پرده‌ها و سایبان‌های خانه هوشمند

کنترل هوشمند پرده در ساختمان و خانه هوشمند یکی از ویژگیهای مهم است! نمایش جلوه های خاص نور طبیعی به محیط زندگی شما هدیه ای است از طبیعت. سایه ایجاد شده توسط سایبان‌ها در تابستان می‌تواند تا ۲۰ درصد مصرف انرژی سرمایشی ساختمان را کاهش دهد. از طرفی، پرده ها طوری تنظیم می‌شود که نور کافی وارد فضای داخل خانه شود تا میزان مصرف انرژی روشنایی‌ها کاهش یابد. وقتی شدت باد و باران بیش از حد تند باشد، سنسورها آن را تشخیص داده و سایبان‌ها را می بندند. تاریکی تعمدی در تماشای فیلم لذت آن را در خانه و ساختمان هوشمند دو چندان می کند.

از صدای موسیقی، اشتر در بهجت است و طرب ...!!!!

اصالت و قدمت موسیقی به کدام سال بر می گردد و خالق موسیقی که بود ....! منظور این است که کیفیت و قدمت و کارایی تجهیزات متناسب با محیط زندگی باشد و همچنین ارتباط بین دستگاه‌های صوتی تصویری با سیستم روشنایی و کنترل پرده امکان تنظیم سناریو های خاص را فراهم آورد.
البته زیبایی خیره کننده آن و تکنولوژی خاص آن نیز مورد نظر می باشد. همین.

در خانه و یا ساختمان هوشمند من جدیدم یا جا مانده ام!

این متن ادامه دارد، ...
ساختمان هوشمند پلاس.

با این همه هزینه ها، ساختمان هوشمند را کجای دلم بگذارم!

خانه جدید شما در حال ساخت است، بهترین راهکار برای فروش و اجاره بهتر هوشمند سازی خانه یا هوشمند سازی ساختمان می باشد!؟ فراگیر شدن آن را در نظر بگیرید. زمانی استفاده از آیفن تصویری جزو تجهیزات لوکس بود و حالا نیاز جامعه انسانی است. ارزش افزوده برای ساختمان هوشمند و ساختمان هوشمند شما، بهترین دلیل می باشد. اگر نیاز به مشاوره دارید و یا در انتخاب محصول مناسب مردد هستید برای گرفتن مشاوره با ما تماس بگیرید.